חתונה

אטרקציות לחתונה

אטרקציה שתהפוך מחתונה שגרתית וידועה מראש, לאירוע משודרג, שברגעים מיוחדים לכם כזוג תביאו תוספת של צבע ושמחה לאירוע שלכם ולאורחים מימד אחר של התרגשות שתישאר להם חוויה ביום שאחרי…

הבחירות מגוונות מהמתוקות והמקפיצות ורק צריכים להתאים את הסגנון המתאים לכם כזוג לאירוע שלכם,.

אטרקציות מתוקות:

מי שאהבתו למתוק שנקרא שוקולד ? ישנה הצעה מפתה ומתוקה בר שוקולד או עמדת שוקוליטה שכוללת מגוון רחב של שוקולד מובחר בזמן האירוע, ואם אתם בעניין של שוקולד מה"מכורים" הרי שהכלה יכולה להתקשט בזר שוקולד זוהי אטרקציה מתוקה.

מי שאהבתו למתוק לי ? ישנה הצעה של עמדה בקבלת אורחים של מתוקי גומי למיניהם בצורת זר גדול בשיפודי ממתקים, ולאוהבי היושבים סביב השולחן שאינם מגיעים לעמדה בכניסה, במקום נר באמצע השולחן תחליף להשים שיפודי ממתקים להנאת האורחים עם תחושה מתוקה לעוד…

אטרקציות המרגשות בחופה:

זיקוקים- אטרקציה שאי אפשר בלעדיה וכנראה תתלווה עוד שנים, באפקט העוצמתי שלה, הזוג נכנס לחופה לניגוני המוסיקה ומתחיל מופע של הזיקוקים, זה מכניס את האורחים גם את אלה שעדיין עסוקים בשאריות של אוכל בפה, מכנסת את כל האורחים ונותן לכלה ולחתן את מלוא תשומת הלב בטקס שמרגש בשבועתם בחופה. ולאחר שבירת הכוס ועם השיר הסלו עוד מופעי זיקוקים מרהיבים שמביאה איתה הרבה מחיאות כפיים והתרגשות סביב.

הפרחת בלוני הליום, הפרחת פרפרים והפרחת יונים ?

זוהו אלמנט רומנטי בשנייה של שבירת הכוס שנותנת לה את הזמן בביטוי עמוק שממלא את כולם סביב בקסם של אוהבים.

אטרקציות שמקפיצות את האורחים:

קופצלי ? נעליים שמקפיצות את האירוע שלכם:

רוצים להפוך את רחבת הריקודים לקופצנית ומלאה בריקודים, זה הזמן לאחר הטכסים והמנה הראשונה להביא את האורחים לשיגעון חדש שיביא את הרוקדים לגבהים בריקודים בזכות נעלים הקופצות שמקפיצים את כל האווירה.

רקדניות ברזילאיות ?

שלבושות בתלבושת האותנטית, מקבלת האורחים במוסיקה קצבית שגורמת לכל אחד מהאורחים להכנס לאווירה של תנועה ים תיכונית, וממשיכה בקצב ובטון המוסיקה ברחבת הריקודים, שמקפיצה ומרקידה את האורחים שעושים שמח בריקודים עוצרי נשימה.

מעגל מתופפים ? שיהפוך את האירוע שלכם לאירוע ייחודי שנותן קצב של התופים הכולל תופים ברחבה שכל אורח יכול להתנסות וליטול להיות חלק מהמופע ולתופף לצלילי המוסיקה שמרקידה את כולם.

ואפשר לקבל ליווי לחתן ולכלה למעמד החופה של מתופפים ושופרות השמיים הם הגבול לבחירתכם.

אטרקציה מצטלמת

הפקת תמונה על מגנטים שתפתיע את האורחים בתמונה שמתעדת את האירוע ברגעים מפתיעים, זוהי אטרקציה שבמהלך האירוע האורחים מקבלים מתנה תמונה של האורחים ממוגנטת שעל פי שיקול הזוג אפשרות גם למילות תודה, מזכרת שנשארת ושלא ישכחו אותה הרבה זמן.

אז צאו לדרך ובחרו את האטרקציה שתשגע את האורחים ותהפוך לערב בלתי נשכח שלכם.