טבעת נישואין

בחירת טבעות אירוסין ונישואין

רגע לפני הצעת אירוסין או נישואין, כדאי לכם לדעת שישנם לא מעט פרמטרים, שאליהם יש להתייחס במסגרת בחירת טבעות אירוסין ונישואין. המגוון הרב, המוצע כיום, הסגנונות השונים וגם הטעם האישי, שאליו צריך לקלוע, כל אלה ועוד הופכים את משימת הבחירה למשימה לא פשוטה. ובכל זאת, אם מקפידים להתייחס לכמה נקודות מרכזיות, ומשקיעים בכך גם זמן, אפשר ליהנות מבחירה מוצלחת, ייחודית, מסוגננת ובעיקר גם מתאימה.

מחפשים טבעות נישואין או אירוסין ותוהים כיצד לבחור אותן? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם בכך:

  1. האם הטבעת עומדת בכל הקריטריונים הנדרשים – כשמחפשים טבעות, ובמיוחד טבעות נישואים, יש לוודא שמדובר בטבעות העומדות בכל הקריטריונים הנדרשים ונחשבות כשרות על פי הדת. טבעות נישואין צריכות להיות עגולות וחלקות בחלקן הפנימי, כשבחלקן החיצוני הן יכולות לכלול אלמנטים שונים, כדי להוסיף להן עניין וסגנון. על טבעות הנישואין להיות עשויות מחומר אחד בלבד, ולא לשלב, במסגרתן, מספר חומרים שונים. חשוב לבדוק נקודות אלו כבר במסגרת החיפוש כדי לוודא שהטבעת הנבחרת אכן עונה עליהן.
  2. האם הטבעת מתאימה לסגנון האישי – בין אם אלו טבעות אירוסין או טבעות נישואין, חשוב גם להתייחס אל הסגנון האישי של העונדת אותן. ישנן נשים שאינן נוהגות לענוד תכשיטים ובמידה וכן, הן יעדיפו תכשיטים עדינים במראה וכמעט שאינם מורגשים. במקרה זה כדאי לחפש טבעת נקייה מאד בעיצובה וצנועה בסגנונה. במידה, ולעומת זאת, מדובר באישה שנוהגת לענוד תכשיטים רבים, ובעיקר נוצצים, חשוב לבחור טבעת שתקבל את תשומת הלב הראויה לה ולא "תבלע" בין שאר הטבעות. לצד כל זה, אסור לשכוח את עניין הנוחות כמובן ולוודא שהטבעת נוחה ולא צרה מדי או רופפת מדי על האצבע.
  3. טבעת לתקופה ארוכה – לא משנה באיזה סגנון של טבעת בוחרים, חשוב לוודא שיהיה זה סגנון שמתאים לטווח הזמן הארוך ולא טרנד זמני. מכיוון שהטבעות מלוות אותנו שנים ארוכות, יש לוודא שהן תתאמנה לאורך כל התקופה ותשתלבנה באופן מושלם, גם כשהאופנה משתנה וגם כשהטרנדים שהיו ביום החתונה אינם רלוונטיים עוד. זו הסיבה מדוע כדאי לבחור בסגנון ניטרלי יחסית, שיתאים לכל שלב.
  4. השוואה בין כמה אפשרויות שונות – מכיוון שישנם סוגים שונים וסגנונות שונים של טבעות נישואין וטבעות אירוסין, כדאי לבחון כמה אפשרויות לפני שמבצעים את הרכישה. בחינה זו מאפשרת להיחשף לסגנונות חדשים, פחות מוכרים, וגם לקבל רעיונות על כיוון מסוים, שבהתאם לו כדאי לחפש את הטבעת המתאימה. במסגרת ההשוואה אפשר גם להתייחס לפרמטרים נוספים, חשובים לא פחות, כמו איכות הטבעת וגם המחיר הנדרש עבורה.
  5. פנייה אל בעלי מקצוע מתאימים – ישנן לא מעט חנויות ואנשי מקצוע בתחום זה. כדי לוודא שבוחרים טבעת מתאימה, טבעת איכותית ומעוצבת בטוב טעם, כדאי לפנות אל המומחים בתחום. במידה ומתלבטים למי לפנות, מומלץ לבקש המלצות מחברים או מבני משפחה ולבדוק מולם מי היא הכתובת המתאימה שדרכה ניתן לבצע את הרכישה.