ציוד לאירועים

השכרת ציוד לאירועים

ניתן כיום למצוא חברות רבות המספקות שירותים שונים של השכרת ציוד לאירועים. יחד עם זאת לא כולן יוכלו לעמוד בכל דרישה ובקשה של הלקוח באופן הנכון והיעיל ביותר. מי שהתנסה בהשכרת ציוד בעבר ודאי כבר יודע שפעמים רבות לא קיים במלאי החברה בדיוק מה שרציתם, השירות לוקה בחסר ולוח הזמנים שאותו קבעתם מראש לא תמיד עומד ביעדים שהצבתם.

בדיוק אלו הן הסיבות שבגללן מומלץ לבדוק כבר מראש את קטלוג המוצרים של החברה ולראות כי הציוד אותו היא מציעה קולע לטעמכם ולאופי האירוע. כמובן שחשוב לוודא גם כי הציוד יהיה זמין עבורכם בתאריך שבו מתקיים האירוע המיוחד שלכם.

מקצוענים בהשכרת ציוד לאירועים

אם היינו מציירים סקאלה אשר נעה בין רגישות למחיר ורגישות לאיכות, הקהל הישראלי היה מוגדר ללא צל של ספק כרגיש מחיר. התפיסה בקרב הצרכן הישראלי הממוצע היא כי המחיר הנמוך ביותר הוא בהכרח גם המחיר המשתלם ביותר. כמובן שמיותר לציין שתפיסה זו היא שגוייה במהותה.

מחיר זול שהוא גם המשתלם ביותר יכול להתבטא כאשר אנו משווים מוצר זהה לחלוטין בכמה מקומות שונים. לרוב המשוואה של זול = משתלם נכונה כאשר מדובר במוצרי צריכה בסיסיים שאותם אנו קונים בסופר. אם מצאתם שקית חלב או קופסת גבינה, שאותם אתם קונים באופן קבוע, במחיר זול יותר באחת מהחנויות או הרשתות, הרווח הוא כולו שלכם ואכן המשוואה שצויינה באה לידי ביטוי באופן מושלם.

אבל (וזה אבל די גדול), כאשר מדובר בביצוע עסקה מורכבת וגדולה יותר, כזו שאינה נעשית באופן קבוע, ישנם מדדים נוספים שכדאי לבחון.

כאשר מדובר בהשכרת ציוד לאירועים, ישנם מגוון פרמטרים אשר נכנסים אל תוך המשוואה ומשנים אותה לחלוטין. ביניהם יש:

· ניסיונה של החברה – אל תחפשו 'חאפרים' למיניהם רק בשביל לחסוך כמה שקלים
· מלאי וסוג הציוד הקיים ברשותה
· המגוון שממנו ניתן לבחור ולהתאים הן לאופיו של האירוע והן בין סוגי הציוד השונים שאותם אתם מעוניינים להשכיר. למשל התאמה בין השולחנות לכיסאות, למזנון ולכלים השונים.
· שירות מקצועי ואיכותי – שירות השכרת ציוד לאירועים איכותי נמדד כבר בשיחת הטלפון הראשונה שבה ידעו להציע לכם את כל מה שאתם צריכים, לענות על כל שאלותיכם בסבלנות ובהבנה ובסופו של דבר לספק את הציוד (ולהרכיב אותו, במידת הצורך) באופן מקצועי ומהיר מבלי להתפשר על האיכות.
· עמידה בלוחות זמנים – אם האירוע שלכם מתחיל בשעה שמונה בערב והציוד מגיע בשמונה וחצי, עלולה ככל הנראה, איך לאמר… להיווצר בעיה מסויימת…
· מחיר הוגן ומשתלם – כפי שכבר ציינו – הכי משתלם לא חייב להיות הכי זול. הכי משתלם זה אומר שקיבלתם את התמורה הגבוהה ביותר עבור התשלום. אגב, גם המוצר או השירות היקר ביותר לא בהכרח מעיד על כך שהוא הטוב ביותר