נמלים

טיפים למציאת מדביר והדברת נמלים

בטירוף של היום יום לכל אחד יש את המומחיות שלו ואת יתר הנושאים חכמים אחרים מסוגלים לעשות, אמירה זו נכונה עוד יותר כאשר אין לנו דש שעות ביום למשימות מיוחדות ובעת זו מנסים למצוא בעלי מקצוע.

למצוא מדביר הוגן ומקצועי שמספק הדברת מזיקים הינה מלאכה לא קלה, אבל, היא יכולה לחסוך לך בזבוז זמן מיותר בהמשך. לכן אנו משקיעים אנרגיה ב- למצוא בעל מקצוע טוב.
תחום ה-הדברה עמוס ב- דעות קדומות, ושירותים בתצורת הדברת מזיקים לא ממש שונים. די קל לחשוב על דעות קדומות רבות, שחלקן מוצדקות ולמרות הכול חלקן נחלת העבר למשל:
   • מפריז במחיר בשנייה שהוא חש שאתה לא מבין.
   • נעשה שימוש בחומרי גלם פגומים שפוגעים בעבודה, ואתה עולה על זה מאוחר מידי.
   • בהתחלה הוא בא במועד שקבעתם ואז מתחיל לאחר.
ואכן, כדאי להיות עירני, ולחפש בעל מקצוע שלא קרוב ל- צורת התנהגות פסולה שכזו בהמשך נסביר איך למצוא מדביר הגון ומקצועי …

איך מדבירים נמלים ?

חשוב מאוד להדביר את הנמלים על ידי המדביר נמלים עשויות להיות מסוכנות ועוקצות ..
לחברה מקצועית יש את היכולת והניסיון לטפל בבעיה עבורכם ,ישנם בתים עם עצים מסביב והנמלים מגיעים בחמולות. הרחקת הנמלים תתבצע ביעילות וביסודיות רבה. כיום קיימים אמצעים אלקטרוניים להרחקת הנמלים.
ביכולתו של מדביר לבצע את ההדברה היעילה והמקצועית ללא חומרים מסוכנים וללא ריחות נודפים.
ולהדבירם בפעם אחת בצורה יסודית .
נמלים יכולות להיות מסוכנות ולעקוץ ולגרום לגירויים בעור,לכן יש להרחיקם ממקום בני אדם.
לך לנמלה עצל אך אל תיתן לה לבוא אליך…

ריסוס נגד נמלים

שיטה ואופן ריסוס נמלים: ריסוס נגד נמלים נעשה ע"י קרקע מורעלת או שיש ג'לים מסיומים לריסוס נמלים בלי ריח ואשפר לפזר אותם בבית.

צורה: גוף הנמלה בנוי מגוף, חזה ובטן, ובניהם יש שנץ שמחבר.

תוחלת חיים: הנמלה היא בעל גלגול מלא. הן נעות בשיירות ארוכות ושבילים, אוגרת מזון וזרעים ומביאות אותם לקן, את האגירה של המזון הם עושות באביב, כדי שיספיק להם אוכל למשך החורף, שבו הם מסתתרות הקן. הבנאיות בדרך כלל הם אלה שמבקרות בבתים, מקננות בחצר, ובשדרה מתחת לאבנים, ובונות תלוליות מסביב לקן בערך 30 ס"מ. הנמלה ניזונה מזרעים וחרקים.

מיקום: הנמלים נפוצות בכל רחבי הארץ, לרב במטבחים של ביתנו או במקומות העבודה שלנו איפה שיש אוכל או עמדות קפה. הם מסתתרות בקן שאותו הם בונות איפה שיש אדמה, כמו גינות שדות וכו'.

טיפ נוסף איך להפטר מנמלים

איך למצוא מדביר מקצועי והגון ?

מציאת מדביר מקצועי היא משימה לא קלה אך גם לא מסובכת מדי , אם תעברו שלב שלב תוכלו להיות בטוחים שמצאתם את איש המקצוע הטוב ביותר עבורכם !

1.ראשית כדאי לחפש באינטרנט על מדבירים באיזורכם אשר יוכלו להגיע ולספק לכם את השירות לו אתם זקוקים , ניתן לחפש בגוגל , רשתות חברתיות וכו'….
2.בדקו איזה הדברה או ריסוס מבצע המדביר , ישנם סוגים שונים של הדברה וריסוס חלקם טובים יותר וחלקם טובים פחות אנו ממליצים על הדברות אורגניות למניהם מכיוון שאינם פוגעות בסביבה ופחות מזיקות לאדם וליושבי הבית .
3.קראו ביקורות אודות המדביר אותו תרצו להזמין בדרכלל לאנשי המקצוע הטובים ישנם ביקורות טובות מלקוחות קודמים אז כדאי לבדוק זאת…
4.למדביר מקצועי צריך להיות רישיון ממשרד הבריאות , בקשו לראות תעודה זו בכך תוכלו לדעת שהוא אכן מוסמך לבצע את העבודה בצורה מקצועית יעילה והכי חשוב בטוחה !
5.חכמת ההמונים: התייעצו עם משפחה שכנים או חברים ושאלו אם פעם הזמינו מדביר ואם היו מרוצים , תוכלו לבקש מהם להמליץ על איש מקצוע שכבר סיפק להם עבודת הדברה , אם הם היו מרוצים סביר להניח שגם אתם תיהיו ! בהצלחה !