איפור חתונה

ככה בוחרים איפור לחתונה !

כדי שהאיפור שעל פנייך יראה טוב, יש לדאוג שעור פנייך יהיה במיטבו. אז לפני שתתחלי למרוח קרמים בעלות של מאות שקלים, עלייך לשמור על תזונה נכונה. להפסיק עם אכילת ג'אנק פוד להתחיל לאכול בריא, לשתות המון מים ולהשתדל לעשות פעילות גופנית, כל אלו תורמים למראה עור הפנים וכמובן גם לגזרה. למידע על תזונה נכונה התייעצי עם תזונאית.
כדאי גם להימנע מחשיפה לשמש לפני החתונה כדי שלא יווצרו בעור סדקים וקילופים.

קוסמטיקאית מקצועית תדע לאבחן את עורך ולקבוע האם יש לטפל בו בטיפול עמוק, טיפול יופי עם מסכות, פילינג והחדרת לחות. טיפול עמוק צריך לבצע לפחות שלושה שבועות לפני יום החתונה
כדי שלא יישארו על פנייך סימנים. טיפול יופי יש לעשות עד שבוע לפני החתונה.
איפור כדאי לבחור לאחר בחירת שמלת כלה כדי שתהיה בניהם התאמה ויווצר מראה כולל המשלים אחד את השני. בדקי בירחונים, מגזינים, קטלוגים וגם פה ב- איי מרי תמצאי רעיונות איפור ומגוון אפשריות בקטגוריה "איפור ועיצוב שיער"
גבשי דעה לגבי סגנונות וצבעים וקחי בחשבון שבעוד הרבה שנים את עדיין תסתכלי על התמונות של החתונה אז בחרי איפור בכובד ראש.

שתפי עם המאפרת גם לגבי שמלת הכלה והנעליים שלך שיכולים להיות רעיונות מקוריים לגבי המראה הכולל שלך בחתונה, תתייעצי איתה.
כדי למצוא את המאפרת המתאימה לך, תעזרי בחברותייך שהתחתנו כבר, וצפי בתיקי עבודות של מאפרות אצלנו באתר איי מרי או באינטרנט.
קבעי פגישה עם כמה מאפרות וסגרי עם מאפרת שיש לך איתה כימיה ושאת סומכת על שיקול הדעת המקצועי שלה. בקשי שהמאפרת תבצע איפור ניסיון זהו דבר אשר יאפשר לך לראות תוצאות סופיות ולהחליט על צבעי האיפור והסגנון בלב שלם.

ספרי למאפרת לאיזה סגנון איפור את מתחברת: עדין, זוהר, מעושן, כבד ועוד… ואיזה איפור אינו בא בחשבון.
שימי לב שהמאפרת לא חוסכת בחומרים ובאיכותם ושהמאפרת תדע להתמודד עם בעיות כמו: אלרגיות, רגישויות בעיות עור וכו'. ודאי כי המאפרת תדע לאפר באופן שהאיפור יתאים לצילומי החתונה
בלי הבדלים בין צבעי הגוף וצבעי הפנים, שלא יהיו מעברים חדים מדי, כתמים או איפור כבד.
יותר ויותר כלות מביאות עימם את המאפרת אל מקום ההתארגנות, ככה נחסך לך זמן, פוחת הלחץ ביום החתונה והטיפול הוא אישי.
אם החלטת להתארגן בסלון כלות ערכי בדיקה כמה כלות מתארגנות בסלון בתאריך החתונה המיועד ושהם יתנו לך יחס חם ואישי ועמידה בזמנים.
שימי לב שהמאפרת משתמשת באיפור איכותי. ביום החתונה חשוב שהמסקרה, השפתון, העיפרון והצלליות יהיו עמידים במים כדי שלא ימרחו עקב זיעה ובכי מהתרגשות.
באיפור המחיר משחק תפקיד, יש הבדל בעמידות ובמראה בין האיפור של חברות היוקרה לבין הנמכרים בשוק.
אם הינך מרכיבה משקפיים תוכלי להשתמש באיפור יותר בולט אך לא להיסחף.
הימנעי ממריטת שערות בפנים  ביום החתונה שלא יגרם לך אדמומיות וגירויים דבר זה עלול לדחות את האיפור כדאי לעשות זאת כמה ימים לפני החתונה.
הציעי לאחת החברות או אחת מבנות המשפחה להתלוות אליך ביום החתונה. הפקידי בידה ערכת תיקונים (עזרה ראשונה) אשר תשמש אותך בעת הצורך.
צאי לדרך ובהצלחה בבחירת איפור ומעצב.