צלם

מזכרות לאורחים – מגנטים לאירועים

אם אתם מתכננים אירוע חשוב למשפחה ולחברים או אולי מארגנים כנס מקצועי או מפגש חברתי כדאי להכיר את האטרקציה הכי חמה בתחום מזכרות לאירועים – מגנטים לאירועים. בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמת עלייה  החלק של הכנסת אפקט הפתעה וגימיק מדליק במהלך האירוע.

מגנטים לאירועים מתאימים למגוון רחב של אירועים כמו מגנטים לחתונות, מגנטים לברית, מגנטים לבר מצווה, מגנטים לבת מצווה, מגנטים ליום הולדת, מגנטים לאירועי עסקים ומגנטים למסיבות מחזור של בתי ספר.

הענקת מתנה קטנה ומיוחדת כדוגמת מגנטים לאירועים לכל אורח תעניק למשתתפים החוגגים שבאו וכיבדו אתכם באירוע מתנה אישית שתעלה על פניהם חיוך ותזכיר להם את האירוע שלכם לאורך זמן. מגנטים לאירועים הם המילה האחרונה בתחום מתנות לאירועים וזאת כיוון שכל אורח מקבל מגנט שהוכן במיוחד עבורו עם התמונה שלו שצולמה בזמן האירוע. מה יכול להיות יותר אישי מזה?  מגנטים לאירועים הם תוספת  מדליקה שעלותם איננה יקרה אבל האורחים תמיד ישמחו לקבל אותם.

אז איך מכינים מגנטים לאירועים?

כדי להכין מגנטים לאירועים כמו מגנטים לחתונה או מגנטים לבר מצווה או בת מצווה, או מגנטים ליום הולדת כדאי לבחור בחברה שמתמחה בתחום הכנת מגנטים לאירועים. חברה שכבר הפיקה אירועים בארץ המציעה צוות מקצועי שכולל צלם וגרפיקאי המגיעים הרבה לפני האורחים לאולם השמחות וממקמים את ציוד הצילום והעריכה הדיגיטלית שלהם בכניסה.כשהאורחים שלכם מתחילים להגיע כל אחד מהם יצולם לבד או ביחד איתכם- בעלי השמחה, וגם במהלך האירוע עצמו בעזרת ציוד צילום מתקדם על ידי צלם המקצועי.

לאחר מכן הגרפיקאי יבחר את התמונות הטובות ביותר של כל אורח והן יודפסו עבור הכנת מגנטים לאירועים. וודאו שההדפסות נעשות על נייר צילום פוטו עבה ואיכותי אשר מבטיח שמירה על צבעים חדים ואיכותי מגנטים לאירועים שמפיקים למשך זמן רב. שלא כמו חברות לא טובות המעסיקות צלמים בלתי מקצועיים, חשוב שיהיו עם הציוד המתקדם ביותר בתחום הפקת מגנטים לאירועים.

כדי שהמגנטים שהם משתמשים בהם הם גדולים יותר ועבים יותר מהמגנטים המשמשים לפרסום עסקים ומגיעים בגודל של 9\7 ס"מ. מגנטים לאירועים מגיעים במבחר גדול של שבלונות ומסגרות שניתנים לבחירה אישית על ידי בעלי האירוע.

תוכלו להוסיף גם הקדשה אישית על המגנט ואת תאריך האירוע הנחגג. הדפסת תמונות האורחים על גבי מגנטים לאירועים נעשית כבר במהלך המסיבה ולאחר מכן יוצבו לוחות גדולים ליד היציאה מהאולם או במקום מרכזי אחר לפי בחירתכם, כך שכל אורח יוכל לבוא ולבחור את המגנט האישי שלו ולהיות מופתע! היתרון שבהכנת מגנטים לאירועים הוא שהאורחים מקבלים מתנה מקורית כאות תודה והערכה על השתתפותם בשמחתכם שאותה הם יכולים לשים בבית על המקרר. מגנטים לאירועים הם פתרון יצירתי ומקורי שישמח את האורחים שלכם ויעלה את מצב הרוח בכל מסיבה, מזכרת שתישאר איתם לאורך זמן ותעלה חיוך על הפנים בכל פעם. ואנחנו לא מקפחים גם את בעלי האירוע. נהוג שבעלי האירוע יקבלו בערך 20 תמונות שלהם על מגנטים, ובנוסף 2 תמונות גדולות בגודל של 18\13 ס"מ ודיסק שמכיל את תמונות כל האורחים שצולמו במהלך הערב. בחרו צוות מקצועי שאיכות החומרים שמהם הם מכינים מגנטים באירוע מבטיחה לכם שתקבלו את השירות הטוב ביותר ואת המוצר הטוב ביותר עבור הערב המיוחד שלכם.