מנעולן רכב

מנעולן רכב ופריצת רכבים

אנו אולי חושבים כי תפקידו של מנעולן רכב הינו לפתוח את הרכב שלנו במידה וננעלנו בחוץ אך יש לו תפקידים נוספים והוא יכול להיות לעזר רב נוסף

מי שלא חווה מקרה זה מימיו שיגיד תודה מכיוון שאין דבר יותר מדכא ומייאש מאשר להבין כי בטעות ננעלת מחוץ לרכבך והמפתחות בפנים. לנפץ את החלון היא אופציה לא חכמה ולא כדאית וכל שנותר הוא להזמין מנעולן רכב, לחכות בחום או בגשם ולשרוף עוד יום עד שיגיע, אלא אם כן הוא מיומן ומקצועי ואז הכל יעבור במהרה.

מנעולן רכב לא רק פותח לנו את הרכב

טבעי יהיה לחשוב כי מנעולן רכב אחראי לפתוח לנו את הרכב במקרה צרה כמו שגם פורץ מנעולים אחראי לפתוח את הדלת רק אך לא כך הדבר. אם הנכם זקוקים למנעולן רכב כדאי להזמין אדם מקצועי ולא להתפשר מכיוון שמנעולן רכב מקצועי לא רק יפתח את הרכב אלא גם יידע לספק ללקוח שירותי פריצת מנעולי הגה, פריצת מנעולי ידית הילוכים, החלפת קודנים, החלפת מפתחות אימובילייזרים, שכפול מפתחות, קידוד מפתחות ומערכות אזעקה ואפילו החלפת סוויץ' וכן תיקונו. לכן אם כבר מנעולן רכב אז מישהו איכותי, מקצועי ומיומן כך שתדעו כי לא תצטרכו לחכות זמן רב או לדאוג לדבר.

כיצד תבחרו מנעולן רכב מקצועי ואמין?

פריצת מנעולים הינה עבירה פלילית ולכן רק מנעולן מורשה יכול לפרוץ לרכבכם כפי שרק פורץ כספות מאושר יכול לפרוץ לכספת שלכם. אז איך בוחרים מישהו אמין ומקצועי?
תעודות– על המנעולן להיות בעל תעודת יושר ותעודה המוכיחה כי עבר הכשרה מתאימה לעיסוק בתחום זה.
 

אישור אודות רכבכם– מנעולן אמין לא יתחיל לעבוד על הרכב לפני שוידא בעצמו כי הרכב הינו בבעלותכם ולכן יבקש לראות מסמכים של הרכב, תעודת זהות שלכם ורק לאחר שוידא כי הרכב אכן שלכם יתחיל לעבוד עליו. זהו מנעולן אמין ומקצועי.
 

תחום מומחיות– ישנם סוגים שונים של מנעולים ולכן חשוב לבחור מנעולן אשר יידע בדיוק להתעסק עם סוג המנעול ולפרוץ אותו ללא פגע לרכב או למנעול.
 

זמינות– במרבית המקרים מדובר במקרה שהוא דחוף ולכן יש להעזר במנעולן אשר זמין 24 שעות ביממה וכן נמצא סמוך למקום מגוריכם או מקום המצאותכם עם הרכב כדי שלא תתעכבו ייתר על המידה.
 

חוות דעת והמלצות– כדאי להקשיב להמלצות מחברים ומשפחה לגבי ניסיונם עם מנעולנים ושביעות רצונם. כמו כן, חשוב לשמור על מספרו של המנעולן לאחר סיום עבודתו כיוון שאינכם יודעים מתי חלילה תזדקקו לו בשנית.

דוגמא לפריצת רכב

מה מחיר פריצה לרכב וכיצד הוא נקבע?

מנעולנים שונים גובים מחירים משתנים אודות פריצה לרכבים אך בעיקרון המחיר הממוצע לפריצה לרכב יהיה בין 550-120 ש"ח. למה טווח כל כך רחב? זאת כיוון שישנם מספר פרמטרים שונים המשפיעים על המחיר והינם: סוג הרכב, דגם הרכב, שנות הוותק שלו.

יחד עם זאת, נקודה שמאוד חשוב שתדעו הינה כי במידה והזמנתם מנעולן רכב לבוא לעזרתכם אך עד שהוא הגיע כבר הצלחתם בכוחות עצמכם לפרוץ לרכב ייתכן מאוד כי תצטרכו בכל זאת לשלם לו על הגעתו למקום והמחיר יכול להיות בין 500-250 ש"ח.

לכן, לפני שהנכם מזמינים מנעולן רכב וודאו כי באמת אין שום דרך לפתוח את הרכב בעצמכם או אם כבר הזמנתם, אולי עדיף לתת לו לעשות את העבודה או פשוט לוותר מראש במידה ותמשיכו לנסות לפרוץ לרכבכם לבד למרות שאין זה מומלץ כי תוכלו להסב נזק לרכבכם

נסו לזכור תמיד היכן השארתם את המפתחות מעט לפני שאתם סוגרים את הדלת כך תוכלו לחסוך לעצמכם
כאב ראש והמתנה למנעולן !