חתן

שמלות כלה- מה החתן חושב

כל אישה חולמת שנים רבות על שמלת הכלה החלומית שלה. חתונות עבור נשים הן אירוע גדול ומשמעותי שמציין אבן דרך חשובה בחייהן. כחלק מההתארגנות לחתונה הולכות כלות למעצבי שמלות כלה לצורך עיצוב של שמלת כלה אותה הן ילבשו ביום החתונה. הגברים מצידם מתייחסים לעניין בצורה שונה. רוב הגברים שמתחתנים ומארגנים חתונות מתייחסים לעניין לבוש בחתונה כנושא שולי לחלוטין ומנסים להעביר אותו בפשטות.

יצאנו לשאול את המין הגברי מה דעתו על "תופעת הטירוף סביב שמלות הכלה" של הכלות המיועדות ומהי שמלת הכלה היפה ביותר לדעתם.

הגבר המפרגן- מה הוא יאמר?

שמלות כלה הן באמת עניין חשוב בכל חתונה. בחורה שמתחתנת מחכה ליום הזה כל חייה ולכן זה לגיטימי שהיא תרצה לבחור את שמלת הכלה היפה ביותר מבין כל השמלות. לבחור שמלות כלה זה כמו לבחור חתן. ישנן שמלות כלה שבנות היו לובשות בכיף אבל יש רק שמלת כלה אחת ששווה להתחתן איתה.

כדאי והכרחי שנשים ישקיעו בשמלות הכלה שלהן השקעה במראה החיצוני ובבחירת שמלת הכלה עושה לנשים טוב ונותן להן להרגיש נסיכות ביום החתונה שלהן. חשוב שבחורה תרגיש מליון דולר ביום שהיא מתחתנת, הרי זה היום שלה. הגבר המפרגן יגיד- "ראיתי הרבה בחורות שבזכות שמלתן המחמיאה הרגישו הרגשה מיוחדת ושונה ביום חתונתן. בחירה בשמלות כלה יפות ויוקרתיות נותנת הרגשה מלכותית ביום החתונה. אם אתם שואלים אותי מה בין כל שמלות הכלה היא השמלה היפה ביותר אני הייתי בוחר שמלות כלה פשוטות יחסית. אני בתור גבר לא אוהב שמלות כלה שהן מצועצעות מידי, לדעתי כלה נראית הכי טוב שהיא לובשת שמלת כלה פשוטה וחלקה שיושבת לה טוב על הגוף וגורמת לה להרגיש טוב ונח עם עצמה".

הגבר הביקורתי- מה הוא יאמר?

"לדעתי כל הטירוף סביב עניין שמלות כלה בחתונות הוא מגוחך וילדותי. אני לא מבין למה צריך להוציא כל כך הרבה כסף על שמלות כלה שלובשים רק ערב אחד בחיים. אני חושב ששמלות כלה הן עיניין חשוב בחתונה אבל אסור להוציא אותו מפרופורציה כמו את שאר העניינים שקשורים לחתונה. שמלות כלה לעיתים גורמות לנשים להיראות אפילו רע יותר ביום החתונה שלהן תודות לעיצוב מוגזם ולניפוח של הבד. שמלות כלה שהן יפות לדעתי הן שמלות כלה שקיים בהם איזשהו מיימד מפתיע. שמלות כלה משתנות במהלך האירוע מארוכות לקצרות תמיד תופסות לי את העין. רואים שהכלה בחרה מבין שמלות הכלה שמלה שתהיה לה נוחה לשלב הריקודים, ואני בעד נוחות. שמלות כלה צריכות להיות פריט נוח בחתונה שנקנה במחיר הוגן לכיס ולא הוציא את הכלה מדעתה בתהליך העיצוב שלו".

ולסיום- גברים, פרגנו לאישה שלכם , תנו לה להרגיש מיוחדת ! זה היום שלכם !