הצעת נישואין

10 רעיונות להצעות נישואין

כולן מוצלחות, כולן מדהימות וכולן מרגשות, אבל הגיע הזמן לעשות סדר בדברים ולקבוע מה היא הצעת הנישואין הכי הכי בקטגוריה שלה.
הסטנדרטית- כבר בקטגוריה הראשונה מסתמן לנו מאבק עיקש בין שתי הצעות שהגיעו לקו הסיום, מדובר במקרים בהם החתן הולך אחרי העדר ומציע כמו שכולם מציעים.הדרך הראשונה: צימר בצפון, במהלך השהות הגבר בוחר את התזמון המושלם בין כניסה לג'קוזי לעוד פעילות אינטימית מפזר פרחים מיובשים על המיטה פותח בקבוק יין ומציע.הדרך השנייה: מסעדה יוקרתית, גברים חובה שהמסעדה אכן תעמוד בקריטריון היוקרתי (לא מציעים נישואין במסעדת פועלים תוך כדי ניגוב חומוס), כיצד תדע שאכן המסעדה יוקרתית מבחן מאוד פשוט, מנה משותפת צריכה לעלות מעל 400 ₪ (פחות מצימר). במהלך הארוחה לצלילי מוזיקה קלאסית שולף החתן טבעת וכורע ברך לעיניי כולם.
הספורטיבית- בהצעה מסוג זה חובה שהכלה תהייה אוהדת של קבוצת הכדורגל/ סל או לפחות תתעניין בתחום. הגבר דואג בתזמון מושלם שבמהלך המשחק ביציע הנגדי יניפו אוהדים חברים או בני משפחה שלט שהוכן מבעוד מאוד ועליו שאלת השאלות.
הזיקה דתית- בארצנו הקטנטונת מקומות קדושים רבים ובירושלים המבחר הוא אדיר, אך לדעתי הנקודה המושלמת היא בשכונת משה מונטיפיורי, ממש מתחת לתחנת הרוח בנקודת תצפית לעיר דוד, בשעת השקיעה זה המיקום המושלם.
השוביניסטית- מדובר בגבר שבכלל לא מציע הוא חי אי שם בשנות ה- 50'-60', הוא מבחינתו קיבל החלטה שחתונה תהייה בקרוב, ללא התייעצות מוקדמת עם הכלה המיועדת הוא מגיע לבית אביה (שלרוב משתף פעולה) מודיע לו שהוא לוקח את ביתו. האב והחתן סוגרים תאריך במזל טוב.
הפמיניסטית- מאוד פשוט וקולע, הבחורה בועטת במוסכמות, חוטפת את הגבר למקום רומנטי עם פרח בידיה, כורעת ברך וסוגרת עניין. ליבי ליבי עם הגבר שמסרב.
האקסטרימית- לאחר מחשבות על סנפלינג וטיפוס הרים מגיע המנצח, צניחה חופשית זוגית (במידה והגבר סובל מפחד גבהים, אזניתן להסתפק באישית) את ההצעה תזהה הבחורה במהלך הנחיתה כאשר בנקודת הנחיתה פרוש מבעוד מועד שלט ענק עם השאלה, התנשאי לי?.
המשפחתית- בהצעה מסוג זה חובה לדעת מראש שהתשובה היא חיובית אחרת יכולה להיווצר אי נעימות. ארוחת ערב משפחתית משותפת של שני הצדדים, בשיאו של הערב הגבר מאתר את שעת הכושר וממש כמו בסרטים עומד ומכה קלות עם הסכין על הכוס מבקש את תשומת הלב של כולם, כורע ברך ומגיש טבעת.הקלבארית- מדובר בבני זוג חולי מסיבות, שישי בערב מועדון נחשק, ה- D.J מפסיק את הטראק בשיאו מודיע על ההצעה ולאחר אישור של הכלה, מקדיש להם את הטראק הבא.
גונבת ההצגה- מדובר בשמחה, הצעה מסוג זה יוצרת באופן אוטומטי, זוג שמאוד שונא את הזוג החדש. התסריט מאוד פשוט במהלך חתונה שבני משפחה ממש לאחר שיר הסלאו הראשון, משתלט הבחור על המיקרופון ומציע את הצעתו.
התקשורתית- בן הזוג משלם הרבה מאוד כסף, עבור שלט פרסום מרכזי ברחובות העיר ועליו מפורסמת ההצעה, או דרך תקשורתית אחרת, הדפסה מיוחדת של גיליון עיתון שבו על העמוד האחורי כתובה ההצעה. לסיכום, לאחר כל ההצעות המפוצצות חשוב לי לציין שאני יצאתי 'פארש', קטפתי פרח בגינה ובאתי עם ארוחת בוקר למיטה, מה שאני רוצה לומר לכו עם מה שהכי נוח לכם בעיניי הבחורה שלכם זאת תראה כהצעה הכי מושלמת, מזל טוב.